E-ventures.pl

Jak działamy?

 

E-Ventures.pl SA wspiera finansowo i organizacyjnie innowacyjne projekty informatyczne. Wspomagamy budowę ich wartości rynkowej dokonując inwestycji kapitałowej. Po za pomocą finansową oferujemy również wsparcie merytoryczne naszego zespołu ekspertów z dziedziny IT i marketingu internetowego oraz zaplecze księgowe i prawne. Dzięki tym działaniom E-Ventures.pl SA we współpracy z Pomysłodawcą przyczynia się do komercjalizacji innowacyjnego projektu. Tym samym ułatwia jego trafienie na rynek, a  także skraca czas konfrontacji z konkurencją.

 

Ocena projektów

 

Jeśli masz ciekawy pomysł na biznes w Internecie, prześlij do nas ramowy opis projektu. Każdy wniosek jest analizowany pod kątem prawnym, rynkowym i technologicznym przez nasz zespół specjalistów. Ważne jest jakie przychody będzie generował zgłoszony projekt, a także jakie są związane z nim szacunkowe koszty. Po weryfikacji i uznaniu projektu za innowacyjny podejmujemy decyzję o preinkubacji.

 

Dla inwestora

 

Jeżeli nie masz pomysłu co zrobić ze swoim kapitałem zainwestuj w prowadzone przez nas projekty. Zobacz jak dzięki Twoim pieniądzom rozwijają się nowoczesne firmy. Z Twoim kapitałem potęgujemy ich wzrost i przyśpieszamy rozwój, co jednocześnie umożliwia inwestorom osiągnięcie ponadprzeciętnych zwrotów z inwestycji.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci wszelkie szczegóły : inwestorzy@e-ventures.pl